تصویر مایکروویو فوما FU-760

مایکروویو فوما FU-760

*سولاردوم فوما مدل fu-760 *ظرفیت 34 لیتر * قدرت ماکرو 1400 وات *قدرت کانوکش 2050 وات *قابلیت کانوکشن *قابلیت گریل *قابلیت ماکرو *قابلیت برنامه ترکیبی (کمبی) *دارای 9 برنامه غذایی *اخطار اتمام پخت *دارای سینی گردان *داری ظرف بخار پز *دارای ساعت دیجیتال *دارای فن کانوکش *امکان تنظیم زمان *امکان تنظیم حرارت *دارای نمایشگر دیجیتالی

تولید کننده: Fuma
(اختیاری)
(اختیاری)
۰ تومان

سولاردوم فوما مدل fu-760

سولاردوم فوما مدل fu-760 ، یکی از سولاردام های شرکت فوما ژاپن است. امروزه در آشپرخانه منازل یکی از لوازمی که کاربرد فراوانی همه جانبه ای دارد .دستگاه هایی برای گرم کردن غذا ، بریان کردن و پختن بکار می رود. که سولاردام ،  مایکرفرو  و مایکرویوو  و اون توستر از این دسته دستگاه ها می باشند.

تفاوت عمده سولاردوم ( اجاق مایکرویوو ) با مایکروفر در نوع پخت ان می باشد که در مایکروفر پخت با استفاده از اشعه انجام می شود. اما در سولاردوم زمان پخت با اشعه در مدت زمان کمتر است از اینرو در عامیانه می گویند بدون اشعه نیز غذا را اماده نمایید.

تفاوت های اون توستر با سولاردوم این است که در بالا یا پایین المنت دارند. مایکرویوو ها معمولا دیجیتالی هستند و روی سقف آنها المنت ندارند. مایکرویوو ها دارای برنامه های از پیش تعیین شده برای پخت غذا های مختلف دارند. همچنین از مایکرویوو می توانید برای پخت انواع پیتزا ، ماهی ، سیب زمینی و مرغ هم استفاده  کنید.

سولاردام 760 فوما ،  یکی از کامل ترین مایکرویوو های بازار است و محصول شرکت فوما ژاپن است که در کشور چین تولید می شود.

 

مشخصات سولاردوم فوما مدل 760

این سولار دام دارای توان مایکروویو 1400 واتی و قدرت کانوکش 2050 وات است. توان خروجی سولاردوم فوما 900 وات است.

ظرفیت 34 لیتر  ، به معنی در اختیار قرار دادن حجم بزرگی برای پخت و پز است. توان گریل این دستگاه 1250 وات است . فوما در این محصول از 9 برنامه مخصوص پخت غذا دارد برنامه های این سولاردام  شامل:

پخت سیب زمینی ، قهوه ، پاپ کورن (تهیه پفیلا)

گرم کردن مجدد غذا ، ماکارونی ، پیتزا ، مرغ ، کیک و یخ زدایی می باشد. امکان تنظیم دستگاه براساس وزن یا براساس زمان را هم دارد. امکان شروع سریع ، یعنی از برنامه ای که از قبل برای ان تنظیم شده است را دارد. این دستگاه امکان پخش هشدار پس از اتمام برنامه هم دارد.

دارای فن کانوکش ، با پخش کردن حرارت دستگاه موجب یکنواختی انتقال حرارت در طول پختن غذا یا کباب کردن میشود. دارای نمایشگر جهت نمایش برنامه ها و زمان بر روی دستگاه است. دارای دکمه توقف یا کنسل کردن برنامه های دستگاه می باشد. امکان تنظیم درجه حرارت دستگاه  از حرارت زیاد تا ملایم و حداکثر 200 درجه سانتی گراد می باشد. امکان تنظیم زمان پخت بر روی دستگاه می باشد. حداکثر زمان تنظیم شده بر روی این دستگاه 95 دقیقه میباشد. دارای دکمه مخصوص گریل است. که برای سرخ کردن و برشته کردن بکار می رود. دارای دکمه مخصوص کانوکش می باشد. دارای دکمه مخصوص ماکرو می باشد. همچنین دارای 2 دکمه combi یا همان پخت ترکیبی که از ترکیب برنامه های فوق (گریل + ماکرو ، ماکرو + کانوکش) می توان همزمان بکار گرفت.

امکانات سولاردام فوما

دارای قابلیت گرم کردن فر دستگاه جهت آماده سازی فضای داخلی دستگاه قبل از شروع به پخت برای افزایش کیفیت غذا دارد. با قابلیت هایی که این دستگاه دارد شما می توانید بعنوان میوه خشکن و یا بعنوان سرخ کن رژیمی هم از آن استفاده کنید. همچنین دارای سینی گردان و سینی های طبقاتی هم می باشد. همچنین دارای ظرف برزگ بخارپز ، برای بخار پز کردن غذا هم داره و کار یک بخارپز رو هم برای شما انجام می دهد. همچنین دارای قابلیت خنک کنندگی و روشن شدن خنک کننده به مدت چند دقیقه است. دارای سیستم محافظ جهت جلوگیری از داغ شدن و فراتر رفتن دمای بیش از حد مجاز می باشد. نوع کانوکش از نوع بالا و پشت می باشد.  مدت زمان کانوکش تا 9 ساعت و 30 دقیقه می باشد. دارای 10 سطح امواج ماکرو می باشد. دارای قفل ایمنی کودک می باشد. همچنین در زمان اتمام برنامه پخت هشدار پخش می کند. ابعاد سولادام 760 فوما ارتفاع 376 میلی متر و عرض 498 میلی متر و عمق 572 میلی متر است. ابعاد محفظه داخلی آن ارتفاع 238 میلی متر و عرض 405 میلی متر و عمق 351 میلی متر است.

به همراه دفترچه راهنمای فارسی برای کاربری صحیح دستگاه می باشد.

ظرفیت 34 لیتر
کارکرد سولاردام *مایکروویو ساده * کانوکشن * گریل
توان مصرفی 1400 وات
توان گریل 1250 وات
توان کانوکشن 2050 وات
صفحه نمايشگر بله
تايمر بله
نحوه عملکرد دکمه فشاری
ظرفیت 34 لیتر
ابعاد 38*50*60cm
نظر خودتان را بنویسد
  • تنها کاربرانی که ثبت نام کرده اند می توانند نظر بنویسند